Nieuw project voor Culinor

Deba realiseerde onlangs een belangrijk project in samenwerking met onze partner SGC – SwitchGear Company. Ons team concentreerde zich op de afbraak, het onderhoud en de installatie van de DR-6 RMU.

Het project omvatte de verwijdering van de verouderde cabines van een concurrent, die niet langer voldeden aan de vereisten van de moderne technologie. Onze toegewijde experts zorgden ervoor dat het proces soepel en efficiënt verliep, met de hoogste aandacht voor veiligheid en milieuoverwegingen.

De succesvolle sloop werd gevolgd door zorgvuldig onderhoud en de installatie van DR-6 RMU-cabines, die bekend staan om hun betrouwbaarheid en prestaties. Dit project benadrukt ons vermogen om oplossingen te bieden die voldoen aan de meest veeleisende normen en specificaties van onze klanten.

Ons team kijkt ernaar uit om in de toekomst meer uitdagende projecten aan te nemen.

Bekijk het project hier: https://www.youtube.com/watch?v=bNwUZJBgBD8